Фото із відкритих джерел

На комітеті ПА НАТО Росію офіційно визнали агресором №1 у світі

  Зусилля Кремля зробити з Альянсу наївного зайця, що боїться дратувати вовка, – знову марні, заявила представниця української делегації

  Сьогодні під час розгляду на комітеті Парламентської асамблеї НАТО резолюції "Підтримка пост-Варшавської стратегії оборони та стримування" беззаперечно було визнано агресію Росії проти України головним фактором дестабілізації безпекової ситуації в світі. Про це написала на своїй сторінці у Facebook народний депутат, голова постійної делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї НАТО Ірина Фріз.

  "Росія офіційна визнана міжнародними організаціями агресором номер один в світі. В рамках обговорення резолюції досягнуто рішення про те, що однією з форм реагування на дії агресора, буде рішуча підтримка України. Новим чинником, який відтепер перебуватиме у центрі уваги НАТО, є перетворення території півострова Крим на фактично нову стратегічну військову базу РФ", – йдеться у повідомленні.

  Вона висловила вдячність колегам асамблеї НАТО за солідарну позицію та підтримку усіх відповідних ініціатив української делегації.

  "Таким чином, знову виявилися марними зусилля Кремля зробити з НАТО наївного зайця, який боїться дратувати вовка, сподіваючись залишитись цілим", – написала Фріз.

  Як повідомляв 5.ua, українська делегація презентувала для членів Парламентської асамблеї НАТО дві відеопрезентації від InformNapalm щодо російської військової техніки на Донбасі та участі кадрових російських військових у війні на території України.

  Нагадаємо, на засіданні Парламентської асамблеї НАТО презентували доповідь про Україну – учасники закликали країни Альянсу до потужного опору агресії Росії.

  Попередній матеріал
  Трамп назвав потенційних членів своєї майбутньої команди "великими талантами"
  Наступний матеріал
  Українці взяли "золото" і "бронзу" на Кубку світу зі спортивної гімнастики
  Loading...

  Благодійний ярмарок в НАТО профінансує два українські проекти

  Парубій на засіданні ПА НАТО: Україна стримує наступ Росії й всі агресивні наміри щодо світу в цілому

  У НАТО презентували вражаючу доповідь про участь регулярної армії Росії в конфлікті на Донбасі – відео

  Трамп провів "гарну бесіду" із Генсеком НАТО

  Обама: Трамп не припинить підтримку НАТО в Європі

  5 канал - трансляція наживо