Круїзний лайнер
Круїзний лайнер Лігабізнесінформ

На лайнері біля Японії вже 219 заражених коронавірусом – завтра звідти евакуюють літніх людей

  Читайте по-русски
  Відомо, що серед заражених – двоє українців

  На круїзному лайнері Diamond Princess, який перебуває на карантині в порту Йокогами, виявили 44 нові випадки зараження коронавірусом. Інфекція проявилась у 43 пасажирів й одного члена екіпажу, повідомляє Japan Times із посиланням на дані японського Міністерства охорони здоров'я.

  Серед нових інфікованих – 29 японців і 15 громадян інших країн, але без уточнення, яких саме. Загалом кількість заражених коронавірусом пасажирів і членів екіпажу лайнера Diamond Princess сягнула 218 осіб.

  Додамо, що влада Японії завтра евакуює літніх людей, котрі знаходяться на карантині круїзного лайнера Diamond Princess. Про це повідомляє NHK News.

  "Уряд Японії вирішив дозволити евакуацію деяких пасажирів круїзного судна Diamond Princess, де виявлено коронавірус, та їх переміщення в спеціальні заклади. Йдеться про людей віком від 80 років, тих, котрі мають хронічні захворювання і живуть у каютах без вікон", – йдеться в повідомленні.

  Проте вони мусять спершу пройти тест, який покаже, що вони не заражені коронавірусом. Очікується, що евакуація громадян похилого віку з лайнера може початися вже 14 лютого.

  Як відомо, на борту Diamond Princess перебувають близько 3600 осіб із 50 країн, включаючи Україну. Раніше Міністерство охорони здоров'я, праці і добробуту Японії оголосило про 44 нові випадки захворювання на пневмонію, викликану коронавірусом, на цьому круїзному лайнері. Таким чином, загальна кількість заражених на судні наразі становить 219 осіб, включаючи одного співробітника карантинної служби, який працював на судні, про зараження якого оголосили 12 лютого. Наразі відомо про двох українців, які заразилися там.

  Судно вийшло з Йокогами 20 січня і повернулося 3 лютого. Серед пасажирів був громадянин Китаю, у якого був виявлений новий коронавірус. Він зійшов 25 січня в Гонконзі. За рішенням влади Японії, круїзний лайнер кинув якір поряд із Йокогамою для проведення медичного огляду всіх, хто знаходиться на борту. На судні діє карантин, який має тривати до 19 лютого.

  Наголосимо, що на борту лайнера Diamond Princess перебувають 25 українців. Серед них двоє українців, у яких лабораторно підтверджено інфікування новим коронавірусом. Це члени екіпажу – 25-річний чоловік та 37-річна жінка, які працювали на кухні та в обслуговуванні лайнера.

  Попередній матеріал
  Масштаби вражають: у Китаї за добу зафіксували майже 15 тисяч випадків захворювання на коронавірус
  Наступний матеріал
  На столичному мосту поліцейські стріляниною затримали озброєного водія-втікача
  Loading...