На Гаїті від холери померло понад тисячу людей

  Кількість померлих від холери на Гаїті зросла до 1110-ти. Більше 18 тисяч - перебувають у лікарнях. Країною шириться паніка. Місцеві мешканці звинувачують миротворців з Непалу в занесенні хвороби. В кількох містах сталися напади на контингенти Організації Об`єднаних Націй.
  Під час масових заворушень загинули дві людини та десятки - зазнали поранень. Через сутички лікарі не можуть вчасно надавати допомогу хворим і відвозити пацієнтів до шпиталів. Але керівництво 12-тисячної миротворчої місії ООН на Гаїті стверджує, що військові повністю контролюють ситуацію. 28 листопада в країні мають відбутися президентські та парламентські вибори. Міжнародні спостерігачі попереджають, що через епідемію їхні результати можуть бути викривленими.  

  Віченцо Пуджлізе, речник миротворчої місії ООН на Гаїті: "Громадяни Гаїті налякані холерою. Вони ще не оговталися від руйнівного землетрусу, який стався у січні, а країну спіткала нова трагедія. Вибори в такій ситуації можуть призвести до ще сильніших заворушень. Під час епідемії людьми легко маніпулювати".

  Попередній матеріал
  В Івано-Франківську відбувся Галицький бал
  Наступний матеріал
  На Гаїті через холеру масові заворушення
  Теги: