На автошоу у США презентувала нові розробки екологічних авто [відео]

  Нові розробки у екологічно безпечному транспорті - продемонстрували на автосалоні в Лос-Анжелесі. Свої досягнення в галузі виробництва "зелених" автомобілів представили провідні автоконцерни.

  Цьогорічне автошоу в Лос-Анжелесі - демонструє екологічні досягнення автовиробників. Організатори упевнені - майбутнє саме за екомашинами. Уже за півроку компанія "Кода" представить на ринку автівки, що живляться від електрики. Після 6 годин підзарядки -можна проїхати 240 кілометрів із максимальною швидкістю 112 кілометрів за годину. Коштуватиме новинка - менше ніж 40 тисяч доларів. Аналогічний проект - розробляє й автогігант "Міцубісі".

  Крістін Джу, представник компанії "Міцубісі": "Нашу машину можна буде заряджати від звичайної розетки у 120 вольт. Заряду вистачатиме приблизно на 22 години. Можна буде використовувати й мережу на 240 вольт, тоді акумулятор підживиться швидше - годин за 6-7".

  Свої електрокари на автошоу привезла і відома компанія-виробник комп`ютерних ігр "Нінтендо". Автори популярної в усьому світі гри "Маріо" презентували в Лос-Анжелесі репліки машин, які використовують головні персонажі гри. Це справжні електромобілі, на яких можна буде їздити вулицями. Обидва карти - розіграють під час грудневої промо-кампанії.

  Автошоу в Лос-Анжелесі - одне з найбільших у Сполучених Штатах. Його проводять уже понад 100 років. Традиційно на цьому автосалоні - демонструють найостанніші досягнення та розробки. Цьогоріч на відвідувачів чекають 23 світові автопрем`єри і 9 нових концепт-карів. Шоу триватиме ще тиждень.

  Попередній матеріал
  У музеї Гончара відгуляли масове весілля [відео]
  Наступний матеріал
  Австралія: на вулиці знайшли секретні документи про візит Обами
  Теги: