5.ua

На 85 році життя помер екс-прем`єр Ізраїлю - Аріель Шарон [відео]

  Його називали бульдозером за жорсткий і безкомпромісний стиль у політиці. Однак останні 8 років життя Аріель Шарон провів у комі. Його було підключено до апарату штучного дихання з січня 2006 року, коли після другого серцевого нападу він утратив тяму. У перші дні нового року і стан політика різко погіршився: спершу медики констатували ниркову недостатніть, згодом відмовили інші життєво важливі органи.

  Шломо Ной, речник лікарні: "Медичний центр Хаїма Шеби у Тель Хашомері зі скорботою повідомляє про смерть колишнього ізраїльського прем'єр-міністра Аріеля Шарона. Упродовж минулого тижня він з неочікуваною силою та завзяттям боровся проти погіршення його стану".

  Коли екс-прем'єр Ізраїлю відійшов у небуття, біля його ліжка перебували найближчі люди.

  Ґілад Шарон, син Аріеля Шарона: "Усе, його немає. Він пішов, коли сам так вирішив. Ми вдячні шпиталю за догляд".

  На батьківщині смерть Аріеля Шарона вважають кончиною героя. За життя політик узяв участь в усіх 5 війнах Ізраїлю, ініціював будівництво бар'єру на Західному березі річки Йордан і називав безпеку власної країни - головною метою свого існування. У сусідньому ж Лівані важковаговика світової політики звинувачують у загибелі сотень мешканців таборів для біженців із Палестини під час ізраїльського вторгнення у 1982 році. І навіть однопартійці з правої сили "Лікуд" відвернулися від Шарона, коли той наказав вивезти ізраїльських поселенців з Сектору Ґаза та Західного берега у 2005. Незадовго до фатального інсульту Аріель Шарон створив нову - центристську партію "Кадима", щоб поновити мирні переговори з палестинцями. Політсила перемогла на парламентських виборах через 3 місяці після того, як політик впав у кому.

  Мирослава Пеца, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Вінниці провели автопробіг на підтримку автомайданівців [відео]
  Наступний матеріал
  Форум Євромайданів. Без Тітушок не обійшлося [відео]