5.ua

У Вінниці провели автопробіг на підтримку автомайданівців [відео]

  Понад 30 автомобілів стартували біля музею-садиби Миколи Пирогова і з прапорами України та державною символікою рушили у бік міста. Учасники автопробігу тримали маршрут у таємниці. Кажуть у такий спосіб намагалися уникнути перешкоджань з боку міліції та провокаторів. Зрештою проїхали через усе місто та зупинилися біля обласного управління ДАІ. Розгорнули стяг 3 на 6 метрів і зачитали звернення. Вимагають зупинити переслідування автомобілістів, які їздили 29 грудня до резиденції президента "Межигір`я". Документ передали до обласного ДАІ. 

  Костянтин Бартиш, учасник акції: "Вирішили зібратися, провести акцію незгоди нашій сьогоднішній владі продемонструвати, що нас така влада не влаштовує і треба шось уже пора міняти".

  Анатолій Почтар, співорганізатор акції: "Звернення фактично припинити терор який вони зараз фактично почали проти учасників автопробігу 29 грудня на Межигір`я, с. Нові Петрівці, і те чим вони займалися раніше – зупинки автобусів, які доставляли людей на майдан".

  Сергій Мельник, заступник начальника відделення ДАІ м. Вінниці: "Вони можуть їздити по 5 машин проїжджати містом куди їм по бажається – це таке діло, но порушувати їм ніхто не дозволить канєшно. Еслі будуть порушення будуть составлятися протоколи, чого до них приходити, якщо вони будуть порушувати".

  Попередній матеріал
  Автомайданівця позбавили на півроку водійських прав
  Наступний матеріал
  На 85 році життя помер екс-прем`єр Ізраїлю - Аріель Шарон [відео]
  Loading...