obozrevatel.com

МЗС України намагається заспокоїти істерику Кремля

  Заява МЗС Росії щодо загрози громадянським правам, зокрема, представників національних меншин та релігійних конфесій є неправдивою і не спирається на доведені факти. Про це 25 лютого сказано у заяві Міністерства закордонних справ України.

  «Твердження, що містяться у заяві МЗС РФ щодо загроз громадянським правам, зокрема, представників національних меншин та релігійних конфесій є неправдивими і не спираються на доведені факти», - зазначено у повідомленні українських дипломатів.

  «Цілком упередженими і не відповідними дійсності є звинувачення щодо «терористичних методів придушення незгодних» та поширення «неонацистської ідеології» з боку політичних сил, що здобули підтримку більшості громадян на парламентських виборах 2012 року і нині перебирають на себе відповідальність за ситуацію в країні», - заявляє українське відомство.

  «На нинішньому етапі Україна особливо зацікавлена в підтримці міжнародним співтовариством зусиль, спрямованих на забезпечення економічної стабілізації та попередження можливих загроз територіальній цілісності та суверенітету держави», - повідомляє зовнішньополітичне відомство України.

  «Особливі очікування в цьому зв'язку покладаються на держав-гарантів територіальної цілісності та політичної незалежності України відповідно до Меморандуму про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї (Будапештського меморандуму). У цьому контексті в Україні надають важливого значення заяві Міністра закордонних справ Російської Федерації як однієї зі сторін Будапештського меморандуму про неприпустимість зовнішнього втручання у внутрішні справи України та важливість створення умов для розвитку України як частини загальноєвропейської родини", - йдеться у заяві МЗС України.

  Попередній матеріал
  Автомайданівці виставили свої пости в Межигір'і, аеропортах та воказалах
  Наступний матеріал
  В Держдумі Росії роздмухують питання видачі російського громадянства мешканцям Криму
  Теги:
  Loading...