5.ua

В Держдумі Росії роздмухують питання видачі російського громадянства мешканцям Криму

  Голова комітету Державної думи Росії Леонід Слуцький пропонує тимчасово провести засідання нижньої палати російського парламенту задля обговорення ситуації, що зараз складається в Україні. Про це 26 лютого повідомляють російські медіа.

  Окремо зазначається, що таке засідання, за думкою ініціатора, має бути закритим та на ньому будуть розглянуті питання надання громадянства.

  Минулої ночі Слуцький разом зі своїми колегами-парламентарями повернувся з Кримської автономії. За його словами в Криму зараз відбувається формування озброєних загонів спротиву, а загальна ситуація досягла критичної позначки напруги.

  В той же час чинний голова уряду Кримської автономії Анатолій Могильов (який до того досі очолює місцеву організацію Партії регіонів) коментуючи приїзд російських політиків на півострів відзначив, що контакти на міжнародному рівні мають відбуватися виключно за погодженням МЗС України – адже це прерогатива дипломатів.

  При тому він добавив: «У нас багато «шибайголів», які готові ситуацію в Криму розігрівати ще більше. Я до них ще раз звертаюсь: завершуйте займатись популізмом та закликати до якихось малозрозумілих дій. Це може призвести до таких конфліктів, що ми забудемо про курортний сезон в Криму на кілька років…»

  На 26 лютого заплановано проведення сесії Верховної Ради кримської автономії, а на 11:00 та 12:00 в Симферополі також збираються мітинги кримських татар та російськомовних кримчан відповідно.

  Попередній матеріал
  МЗС України намагається заспокоїти істерику Кремля
  Наступний матеріал
  Олега Блохіна київське «Динамо» може позбутися вже в п’ятницю
  Теги:
  Loading...