thekievtimes.ua

Автомайданівці виставили свої пости в Межигір'і, аеропортах та воказалах

  Автомайдан проти вандалізму і закликає всіх українських громадян зберігати в цілості все приватне і державне майно, а також запобігати спробам самосуду.

  Крім того, Автомайдан взаємодіє з усіма підрозділами Евромайдана в цих питаннях Про це на сторінці Автомайдану заявив один з лідерів цієї громадської ініціативи Олексій Гриценко

  « Ми виставили пости в Межигір'ї, Сухолуччі , аеропортах і вокзалах … Автомайдан присікає спроби мародерства з перших днів перемоги. Здійснює контроль вмісту транспортних засобів на контролюємих об'єктах , бере участь у комісії з інвентаризації майна, - пише Гриценко,- Автомайдан проти незаконного зберігання та застосування зброї! Вже немає на вулицях «беркута» і снайперів , вже міліція з народом і не отримує злочинних наказів. Скажемо ні зброї на мирних вулицях!»

  Автомайданівці підкреслюють, що Евромайдан є мирним громадським рухом і значною мірою саме це призвело до перемоги , а Автомайдан - частина цього руху.
  «Ми довго потерпали від насильства і вандалізму із застосуванням зброї і знаємо про це не з чуток. Наші машини розбиті і в крові поранених та жертв розстрілів. Тепер ми докладемо всі зусилля задля нормалізації життя в нашій країні… Ми не перевозимо озброєних людей, зброю, не беремо участі в сумнівних акціях і здійснюємо по можливості допомогу жертвам насильства», - зазначено в повідомленні автомайданівців.

  Попередній матеріал
  ОБСЄ підтримав Наливайченка в питанні мирного урегулювання ситуації в Криму
  Наступний матеріал
  МЗС України намагається заспокоїти істерику Кремля
  Теги:
  Loading...