5.ua

МЗС Росії схвалило закон про статус деяких районів Донбасу

  МЗС РФ назвав прийнятий Верховною Радою закон "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" кроком у правильному напрямку.


  Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ Росії.

  "Наголошуємо, що вказаний закон визначає тимчасовий порядок організації місцевого самоврядування, діяльності органів місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.

  Він покликаний створити необхідні умови для відновлення нормального життя в регіоні, забезпечити дотримання конституційних прав і свобод громадян", - йдеться в заяві МЗС РФ.

  Москва позитивно оцінює ті положення закону, "які гарантуватимуть право мовного самовизначення кожного жителя в окремих районах Донецької та Луганської областей".

  Також МЗС вітає розвиток транскордонного співробітництва, спрямованого на поглиблення добросусідських відносин з адміністративно-територіальними одиницями Російської Федерації.

  "Все це створює основу для запуску змістовного конституційного процесу на Україні, включаючи початок діалогу з метою сприяти національному примирення і порозуміння в цій країні", - заявив МЗС Росії.

  "Очевидно, що спроби відомих політичних груп на Україну скасувати його або змінити його сутність знову відкинуть ситуацію до конфронтації на Південному Сході, підірвуть зусилля міжнародного співтовариства і слушних політиків в самій країні по нормалізації", - сказано в заяві.
  Попередній матеріал
  У ЄС підкреслили виконання Україною мінських домовленостей
  Наступний матеріал
  Коштами, які держава виплачує сім’ям загиблих військовослужбовців, цікавляться аферисти
  Теги:
  Loading...