Монголія обирає президента

  Монголія обирає президента. За посаду чільника держави змагаються троє кандидатів, включно з нинішнім главою. Уперше в історії на президентське крісло претендує жінка - 59-річна Нацагійн Удвал від народно-революційної партії.

  Після ухвалення нового виборчого закону півроку тому, на нинішніх перегонах запровадили автоматизовану систему ідентифікації виборців за відбитками пальців. Якщо за підсумками волевиявлення один із кандидатів не набере більшості голосів, проведуть і другий раунд. Переможець керуватиме країною упродовж 4 років. Одним із найголовніших питань на виборах є проблема іноземних інвестицій у видобуток природних копалин. На тлі зростання інвестицій ВВП Монголії за минулий рік зросло на 12 відсотків. Однак влада досі не узгодила з багатьма спільними підприємствами питання розподілу прибутків. Місцеве ж населення турбує, як відіб`ється масова розробка копалин на екології.

  Думал Саруултогс, цирковий артист: "Ми потребуємо іноземних інвестицій. Таким чином ми зможемо швидко розвиватися. Без інвестицій немає країни".

   Наянсулун Ерденечімег, підприємець: "Мені не подобається, що кожній провінції дозволяють видобувати природні копалини. Я хотіла би, щоби ми зберегли природу. Ми маємо власними силами розвивати нашу країну".

  Попередній матеріал
  Під Черніговом сталася ДТП за участю другого секретаря посольства Ірану в Україні
  Наступний матеріал
  Зміна лідерів у правлячій партії Австралії
  Теги: