Міжнародний огляд за 2 жовтня

  Тепер час нагадати якими подіями відзначився цей день у відеострічках провідних інформаційних агенцій світу.

   

  СУТИЧКИ У БРАЗИЛІЇ

  Кулаками а не лекціями - боротися за майбутнє державної освіти взялися бразильські вчителі. Акція протесту освітян у Ріо-де-Жанейро - переросла у сутички з поліцією. Демонстранти вимагали у влади - відмовитися від планів скорочення пільг і збільшення робочих годин, а також підвищити зарплати та поліпшити соціальне забезпечення.

   ПРОТЕСТ У ФРАНЦІЇ

  Дозволити працювати у вихідні вимагають власники крамниць у Франції. За законами країни, якщо магазин відкритий цього дня, на нього накладають штраф у сто двадцять тисяч євро. Винятки роблять лише для спеціальних економічних і туристичних зон. Торгівці стверджують - ця норма застаріла й заважає їм долати наслідки економічної кризи.

   ШТОРМ У АВСТРАЛІЇ

  Від наслідків шторму оговтується схід Австралії. Напередодні найпотужніший за останні три десятиріччя буревій ударив по Мельбурну. Стихія повиривала дерева, потрощила автомобілі та будівлі і порвала лінії електропередач: без світла залишилися 90 тисяч осель.

  АВАРІЙНЕ ПРИЗЕМЛЕННЯ У США

  Легкомоторний літак екстрено сів на автомагістралі у Флориді. У повітряного судна відмовив двигун. Але менш, ніж за годину, пілот знову зміг злетіти. Він доправив машину до найближчого аеропорту для техогляду.

   МІЛЬЙОН ДОЛАРІВ У БОЛІВІЇ

  Мільйон американських доларів у пакунку скинули невідомі з літака на болівійське село. Поки місцеві мешканці думали, що з ним робити - гроші забрали агенти з боротьби із обігом наркотиків. Правоохоронці заявляють: таким оригінальним способом дилери хотіли заплатити виробникам отруйного зілля за товар.

  «5 канал».

  Попередній матеріал
  Берлусконі заявив, що голосуватиме за довіру Летти
  Наступний матеріал
  Єврокомісар не бачить жодних загроз для економіки України від запровадження ЗВТ з ЄС [відео]
  Теги: