5.ua

Єврокомісар не бачить жодних загроз для економіки України від запровадження ЗВТ з ЄС [відео]

   Карел де Гюхт, єврокомісар з питань торгівлі:"Я не бачу жодної небезпеки щодо Європи. Проти європейського ринку ви відносно невеликий ринок, отже не буде якогось страху з боку європейського ринку через те, що ви наближаєтесь. Ми не будемо боронитися, навпаки, ми дамо вам змогу», зазначив де Гюхт.

  «Якщо ми розкриємо наш ринок для вас – це означає, що буде ринок з верховенством права, буде юридична визначеність для малих та середніх підприємців, що хочуть експортувати, активно діяти закордоном, найважливіша річ – змога працювати на ринку з юридичною визначеністю. Якщо буде щось не так із малою і середньою компанією – це крах для великої компанії. Для малих та середніх підприємців набагато важливіше, щоб діяла юридична система, для того, щоб боронити свої права», підкреслив єврокомісар.

  «Згідно із угодою про вільну торгівлю Україна зможе щорічно експортувати 300 тисяч тон зернових на європейський ринок. Сама Україна відмовилась від такої великої квоти, вона не може її виконати. Ми відкрили свій ринок, ми не намагаємось вас витиснути, ми намагаємось навпаки відкритися. Ви можете почути від нас лише – ласкаво просимо".

  Попередній матеріал
  Міжнародний огляд за 2 жовтня
  Наступний матеріал
  Литва погрожує РФ заблокувати Калінінградську область