Міжнародні новини за 1 жовтня

  Тепер час пригадати про те, яким запам’ятається цей день у відеострічках провідних інформаційних агенцій світу. 

   

  АВАРІЯ У БЕЛЬГІЇ

  Вантажний потяг зійшов із рейок у Бельгії. Два вагони, в яких перевозили автівки, упали із мосту заввишки двадцять метрів. Машини розлетілися навкруги - деякі застрягли на деревах.

   ПАРАД У ПІВДЕННІЙ КОРЕЇ

  Найбільший за десять років військовий парад влаштували у Південній Кореї. Подію присвятили 65-ій річниці збройних сил країни. Участь у ній взяли 11 тисяч солдатів і офіцерів.

   ВИСТАВКА В ЯПОНІЇ

  Масштабна виставка новинок у галузі електроніки відкрилася в Японії. Більшість її експонатів покликані полегшувати повсякденне життя людини. Найбільшу увагу привернули транспортні засоби, якими повністю керує комп’ютер, й побутові прилади зі штучним інтелектом.

   СВЯТО У КИТАЇ

  День створення Китайської народної республіки відзначають у Піднебесній. Про постання КНР оголосили 1-го жовтня 1949-го року на площі Тяньаньмень у Пекіні. Після національного свята в країні починаються вихідні до кінця тижня.

   КРОКОДИЛИ У МЕКСИЦІ

  Близько 10 крокодилів спіймали комунальники на популярному мексиканському курорті Акапулько. Рептилії повзали містом і лякали туристів. Їх занесла до населеного пункту масштабна повінь, яка тривала в регіоні впродовж кількох останніх днів.

  Попередній матеріал
  У США досі не ухвалили державний бюджет
  Наступний матеріал
  Міліція готується до оборони Київради
  Теги: