5.ua

Міліція готується до оборони Київради

  Зовні з дверей прибрали ручки, а зсередини - встановили додаткові шпінгалети. Також будівлю зі сторони центрального входу обгородили металевим парканом. Опозиціонери ж наразі не повідомляють - чи намагатимуться перешкодити нелегітимному, на їхню думку, засіданню, як робили це наприкінці серпня. Серед вимог, які планують оголосити на зборах: вибори до міськради, вибори мера, зупинка розробки Генплану Києва, мораторій на підвищення комунальних тарифів і вартоті проїзду у міському транспорті.

  Ольга Білик, в.о. речника ГУ МВС України в місті Києві: "До столичної міліції надійшов лист від КМДА з проханням забезпечити громадський порядок. Окрім того, до КМДА були подані заявки від представників громадських організацій, окремих політичних сил на проведення заходів з масовою участю громадян. Саме тому вже підготовлений на сьогодні відповідний розрахунок сил та засобів і правоохоронці завтра будуть здійснювати охорону громадського порядку".

  Тетяна Меліхова, голова фракції «БЮТ_Батьківщина» у Київраді: "Ми не будемо владі на сьогоднішній день владі розказувати все, що ми будемо робити. Є законні у нас права на те, щоб ми могли зайти в будівлю. Да, дійсно, Київрада має працювати, да дійсно,  Київрада має приймати рішення, але ж згідно з діючою Конституцією. А в Конституції записано, що повноваження депутатів Київради закінчуються після 5-річного терміну".

   

   

  Попередній матеріал
  Міжнародні новини за 1 жовтня
  Наступний матеріал
  ПАРЄ закликала звільнити Тимошенко [ДОКУМЕНТ]
  Теги: