Міжнародна виставка 3D-технологій стартувала у Японії

  Обійняти самого себе або сипати лазерні промені з долонь - усе це стає реальним на міжнародній виставці, присвяченій 3D-технологіям та віртуальній реальності, що стартувала у Японії.

  Віртуальний світ стає реалістичнішим. Це підтверджують експонати технологічної виставки "3D і віртуальна реальність", що відкрилася у Токіо. Завдяки новітнім технологіям тепер можна навіть обійняти самого себе. Для цього на людину і на манекен одягають спеціальні жилети.

  Нобухіро Такасі, винахідник: "У реальному світі неможливо обійняти самого себе, а мені було цікаво, як це. Тому я придумав цей жилет".

  Томокі Окавара, відвідувач виставки: "Таке відчуття, ніби я обіймаю дівчину!"

  Ще один винахід, який привернув увагу відвідувачів - можливість випускати з власних долонь лазерні промені. Ця ідея запозичена з японського мульфільму-аніме "Куля Дракона". Сенсор руху реагує на відповідний жест і генерує "промінь".

  Тору Хайя, фанат аніме "Куля Дракона": "Я завжди мріяв про здатність стріляти лазером. Моя мрія - здійснилася!

  Загалом на виставці представлені майже півтисячі експонатів. Усі вони демонструють новітні досягнення світу 3D-технологій та систем, що моделюють віртуальний світ. Основні відвідувачі виставки - представники компаній розважальної та ігрової індустрії. Вони шукають нові рішення для своїх проектів.

  Марина Кафтан, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Судовий розгляд справи Пукача продовжать 7 липня
  Наступний матеріал
  МВС посилить охорону суду, де розглядатимуть справу Тимошенко
  Теги: