Судовий розгляд справи Пукача продовжать 7 липня

  Кримінальну справу за звинуваченням Олексія Пукача у вбивстві Георгія Гонгадзе розглядатимуть по суті 7-го липня. Засідання відбудеться у закритому режимі. Таке рішення ухвалив Печерський райсуд столиці.

  За словами Андрія Федура - представника інтересів матері журналіста Лесі Гонгадзе - суд відхилив клопотання про направлення справи на дорозслідування та про переведення Пукача в СІЗО. Судді підтримали лише прохання долучити до матеріалів справи позов вдови журналіста Мирослави Гонгадзе про відшкодування моральної шкоди в розмірі 500 тисяч гривень. Нагадаємо, слідство встановило, що на той час керівник Департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексій Пукач скоїв убивство Георгія Гонгадзе за вказівкою тодішнього глави МВС Юрія Кравченка.

  Валентина Теличенко, адвокат Мирослави Гонгадзе: "Та ухвала, яка сьогодні і прозвучала, це найгірший приклад так званого "правосуддя". Якщо ми хочемо пересвідчитись, що в Україні правосуддя - це інструмент для забезпечення чиїхось інтересів, то сьогодні є черговий доказ цьому явищу".

  Попередній матеріал
  ЮНЕСКО вилучило Мачу-Пікчу зі списку пам`яток, що руйнуються
  Наступний матеріал
  Міжнародна виставка 3D-технологій стартувала у Японії
  Теги: