МВС посилить охорону суду, де розглядатимуть справу Тимошенко

  Міліція посилить охорону будівлі Печерського райсуду Києва у зв`язку з розглядом справи Тимошенко 24 червня. Про це заявив начальник департаменту міліції громадської безпеки МВС Віктор Ратушняк.

  Віктор Ратушняк, начальник Департаменту міліції громадської безпеки: "У ЗМІ є інформація про те, що завтра деякі політичні сили закликають громадян приїхати в місто Київ і пікетувати, блокувати судові органи. Я хочу запевнити всіх, що міліція буде виконувати всі необхідні заходи, щоб забезпечити нормальну роботу судових органів і охорону громадського порядку, безпеку громадян і не допустити якихось протистоянь".

  МВС стягне до центру міста додаткові загони міліції і проведе профілактичну роботу з організаторами масових акцій. Наразі, до міліції не надходили заявки на проведення акцій протесту. Нагадаємо, завтра відбудеться попереднє засідання суду з розгляду кримінальної справи щодо Юлії Тимошенко. Її обвинувачують у закупівлі автомобілів для сільських лікарень за завищеною ціною та нецільовій розтраті грошей, отриманих за Кіотським протоколом.

  Попередній матеріал
  Міжнародна виставка 3D-технологій стартувала у Японії
  Наступний матеріал
  В Луганську зводять котеджне містечко на історичних курганах
  Теги: