Місто Нельсон запровадило обов`язкове володіння зброєю для городян

  Провінційне американське містечко озброює своїх мешканців для захисту від потенційних стрільців. Місто Нельсон у штаті Джорджія запровадило обов`язкове володіння зброєю для городян.

  Відповідну постанову депутати міської ради підтримали одноголосно. Щоправда, указ не передбачає покарання для тих, хто відмовиться придбати зброю. Менш із тим, автори норми певні: вона зробить Нельсон безпечнішим містом. Натомість опоненти називають постанову республіканською риторикою, яка не матиме жодного ефекту на стан безпеки міста. Нагадаємо, після загибелі 26 людей внаслідок стрілянини у початковій школі в Ньютауні низка американських міст і штатів зробили суворішими процедуру купівлі зброї.

  Ламар Келлет, мешканець Нельсона: "Постанова геть нічого не змінить. Якщо хтось досі не купив зброї, то не купуватиме її і зараз. Це просто показова риторика республіканців. Вони намагалися поширити її на інші міста, але ідея провалилася".
   
  Двейн Кронік, депутат міської ради Нельсона: "Ця постанова - ніби дорожній знак, який попереджає потенційних злочинців, що їм не варто турбувати мешканців Нельсона, а краще проїхати місто по шосе".

  Попередній матеріал
  Американські прокурори вимагають смертної кари для колорадського стрільця
  Наступний матеріал
  Білий Дім заступився за єгипетського сатирика
  Теги:
  Loading...