Білий Дім заступився за єгипетського сатирика

  Білий Дім заступився за єгипетського сатирика Басема Юсефа, якому закидають образу ісламу та президента. Справу проти найпопулярнішого коміка Єгипту порушили після виходу в ефір його програми-пародії на Мухамеда Мурсі.

  У кадрі гуморист з`явився в образі фараона на прізвисько Супер Мурсі. У прокуратурі стверджують: ордер на арешт коміка видали тільки тоді, коли отримали 4 скарги ображених телеглядачів. У неділю Басем Юсеф добровільно прийшов на допит у прокуратуру. При цьому він був одягнений у бонет - капелюх випускників вишів, схожий на той, який мав Мурсі на нагородженні почесним ступенем у пакистанському університеті у березні. Після 5 годин допиту слідчі випустили сатирика під заставу - 15 тисяч єгипетських фунтів - це близько двох тисяч двохсот доларів США.

  Вікторія Нуланд, речниця Державного департаменту США: "Нас непокоїть, що державна прокуратура порушила проти Басема Юсефа справу за звинуваченнями в образі ісламу та президента Мурсі. Цей випадок разом із переслідуванням інших політичних активістів є свідченням зростаючої тендеції обмеження свободи висловлювань".

  Попередній матеріал
  Місто Нельсон запровадило обов`язкове володіння зброєю для городян
  Наступний матеріал
  Грабіжник в Австралії тікав крізь скляні двері
  Теги:
  Loading...