Американські прокурори вимагають смертної кари для колорадського стрільця

  Смертної кари для колорадського стрільця - вимагають американські прокурори. Джеймса Холмса звинувачують у вбивстві 12-ти людей у липні минулого року.

  Раніше адвокати Холмса заявили: їхній підзахисний готовий повністю визнати провину в обмін на збереження життя. На їхню думку, психічно хворий нападник діяв у стані аффекту. Прокурори ж не погоджуються: Холмс закупив зброю та боєприпаси заздалегідь, отже йдеться про умисний злочин. ЗМІ повідомили: суд над стрільцем - перенесли на лютий наступного року. Причиною цього - слідчі назвали складність справи. Нагадаємо, минулого літа Джеймс Холмс зчинив стрілянину у кінотеатрі міста Аврора на прем`єрі фільму про Бетмена. Тоді загинули 12-ро людей, майже шістдесят зазнали поранень.

  Перший американець: "Дуже сподіваюся, що ця справа завершиться смертним вироком. Той, хто зазіхає на чужі життя - і сам не заслуговує жити".

  Другий американець: "Суддям варто ухвалити вирок і заощадити гроші платників податків. Нападник заслуговує на смерть він сам вирішив свою долю, коли підняв руку на інших людей". 


   

  Попередній матеріал
  Пошуки останків жертв теракту 11 вересня - відновили у Нью-Йорку
  Наступний матеріал
  Місто Нельсон запровадило обов`язкове володіння зброєю для городян
  Теги:
  Loading...