Мігранти-заробітчани протестують на Філіпінах

  Робочі місця - тануть через фінансову кризу. Без роботи - не лише офіційно зареєстровані працівники, а й нелегали. Однак публічно - мігранти-заробітчани протестують лише на Філіпінах.

  Багатотисячна колона пройшла центральними вулицями Маніли. Нелегальні працівники вимагають залишити їм роботу. Адже, за прогнозами Світової організації праці, через кризу скоротять понад 20 мільйонів робочих місць. Буде майже 100 мільойонів людей, які за добу зароблятимуть менше долара. У розвинутих країнах - значно побільшає нелегальних мігрантів, однак роботи для них не буде. Тож протестувальники заодно вимагають пом’якшити міграційне законодавство в усіх країнах. Нелегали переконані: людину, яка і так ледве заробляє на життя, не можна cиломіць відсилати додому.

  Крістофер Нег, представник неурядової організації: "Працівники-нелегали є у кожній країні – як бідній, так і багатій. Інтереси більшості офіційних працівників захищають профспілки. Інтереси нелегалів відстоювати нікому. А ми вважаємо, що такий захист їм просто необхідний".

  Попередній матеріал
  Пірати погрожують убити заручників "Фаїни"
  Наступний матеріал
  Німецькі музики заграли на... авті
  Теги:
  Loading...