Фото news.online.ua

Меркель: ЄС розгляне можливість подальших санкцій проти Росії

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що Євросоюз обговорить можливість подальших санкцій проти Росії через загострення кризи в Україні.


  Як повідомила Меркель на прес-конференції у Берліні, українське питання глави держав та урядів Європейського Союзу обговорять на позачерговому саміті в суботу, 30 серпня.

  "Ми отримуємо повідомлення про розширення присутності російських солдатів, нову дестабілізацію й нові пересування сепаратистів у районах, де досі було тихо", - цитує Меркель агентство Reuters.

  Канцлер підкреслила, що ЄС постійно давав зрозуміти, що в разі подальшої ескалації ситуації в Україні обговорюватимуться подальші санкції.

  Як повідомляє прес-служба президента України, напередодні ввечері Петро Порошенко продовжив телефонні консультації з Меркель.

  "Співрозмовники обговорили можливість звернення Порошенко на засіданні Європейської Ради до глав держав та урядів, а також домовилися про подальший інтенсивний діалог з метою швидкого реагування на розвиток ситуації в Донецькій і Луганській областях", - йдеться в повідомленні.

  Раніше про можливість розширення антиросійських санкцій заявив президент США Барак Обама.

  Напередодні президент України Петро Порошенко заявив про введення російських військ в Україну.

  У НАТО заявили про те, що Росія розташувала на кордоні з Україною 20 тисяч солдатів та регулярно проводить їх ротацію, щоб продовжити присутність. Окрім того, Альянс оприлюднив знімки перетину російською військовою колоною українського кордону.
  Попередній матеріал
  Українці вибороли 17 нагород на V Онкоолімпіаді
  Наступний матеріал
  Для перевезень зернових вантажів в Укрзалізниці було створено штаб
  Loading...