5.ua

Для перевезень зернових вантажів в Укрзалізниці було створено штаб

  Робочий парк вантажних вагонів, щодобово задіяних у перевезеннях зернових, у серпні 2014 року становив 12 600 вагонів, і це є на 1 543 вагонів більше, ніж було задіяно у перевезеннях у серпні 2013 року. Такої кількості зерновозів достатньо для перевезення понад 3 млн. тонн зернових вантажів щомісячно. Парк зерновозів збільшився через зростання обсягів відремонтованих вагонів та повернення зерновозів з-за кордону, в основному з Росії.
  Про це 29 серпня повідомили у прес-службі Укрзалізниці (УЗ).

  Як повідомлено, для координації діяльності залізниць України при організації перевезень зернових вантажів та продуктів їх переробки в 2014-2015 роках в Укрзалізниці було створено штаб. У його роботі беруть участь експортери та трейдери зерна, представники Української зернової асоціації, залізниць, морських портів, припортових елеваторів та зернових комплексів, представники елеваторів навантаження та інші.

  "Функціонування штабу оперативно виявляє недоліки в організації роботи та дозволяє приймати відповідні заходи щодо їх ліквідації. Зокрема, за результатами роботи залізниць по перевезенню зерна в серпні 2014 року претензій не було", - зазначили у відомстві. 

  Укрзалізниця повідомила, що у серпні щодобово вантажилось 1 192 зерновози, що більше від аналогічного періоду 2013 року на 185 вагонів щодобово. При цьому план навантаження зерна виконується всіма залізницями країни.

  "При плані навантаження зерна 791 вагон за добу фактичне навантаження становить 1092 вагони, тобто більше до плану на 301 вагон. Навантажують більше проти відповідного періоду минулого року всі залізниці, за виключенням Донецької залізниці", - повідомили в прес-службі УЗ.

  Загальний обіг зерновозів з 1 по 27 серпня 2014 року зменшився відповідно до аналогічного періоду 2013 року на 0,2 доби і становить 10,0 доби. Поліпшення відбулося за рахунок зменшення обігу інвентарногозерновозу, який склав 7,99 доби проти 10,26 доби в минулому році.
  Попередній матеріал
  Меркель: ЄС розгляне можливість подальших санкцій проти Росії
  Наступний матеріал
  Українські війська відбили атаку під Дебальцевим, а РФ може надати терористам ракети "Точка-У"
  Loading...