Фото НОК

Українці вибороли 17 нагород на V Онкоолімпіаді

    У столиці Польщі днями відбулася V Онкоолімпіада, де змагалися діти з України, Польщі, Словаччини, Литви, Угорщини та Румунії.

    Про це 29 серпня повідомила прес-служба Національного олімпійського комітету.

    Як стало відомо, нашу країну на турнірі представили 13 дітей, яким вдалося вибороти 4 золотих, 6 срібних та 7 бронзових медалей. 

    Також повідомлено, що українці стали володарями кубків за стрільбу з лука і за участь в футбольному турнірі, посівши 3 місце. Наші спортсмени взяли участь у таких видах програми як бадмінтон, легка атлетика, настільний теніс, плавання, стрільба з лука, футбол, метання м'яча.

    "Усі учасники змагань досягли головної перемоги – здолали страшу хворобу – рак", - підкреслили у спортивному відомстві.

    Чемпіонами V Онкоолімпіади стали Тарас Байдалінов (бадмінтон), Анна Волкова (плавання), Мирослав Лозинський (стрибки у довжину з місця), Дмитро Мельниченко (плавання). «Срібло» завоювали Марина Олексенко (штовхання ядра), Оксана Зубко (бадмінтон), Христина Волощук (бадмінтон), Мирослав Лозинський (футбол, бадмінтон), Владислав Тихоглаз (бадмінтон), Олександр Капусенко (стрибки у дожину з місця). Третю позицію посіли Тарас Байдалінов (бадмінтон), Анна Волкова (бадмінтон), Владислав Тихоглаз (бадмінтон), Макар Полінійчук (футбол), Дмитро Мельниченко (футбол).
    Попередній матеріал
    Обама виключив можливість військової операції США в Україні
    Наступний матеріал
    Меркель: ЄС розгляне можливість подальших санкцій проти Росії