Меркель прибула до Мадрида

  Меркель гоу хоум! Так кричали іспанські протестувальники перед штаб-квартирою ЄС у Мадриді. Кількасот активістів зібралися там, щоби виступити проти того, що вважають втручанням Німеччини у внутрішні справи Іспанії.
  Німецький канцлер саме прибула до Мадрида, щоби зустрітися з іспанським прем`єром Маріано Рахоєм. Обговорювали економічну ситуацію у країні. Протестувальники вважають: те, що Німеччина один з найбільших кредиторів у ЄС - не дає їй права диктувати біднішим країнам, які саме заходи економії слід запроваджувати. Люди тримали плакати на кшталт " ні Четвертому Рейху" та "Німеччина губить Європу". Після закінчення маніфестації - демонстранти пройшли маршем до Німецького посольства, де влаштували ще один протест.

  Протестуючий: "У нас чимало пропозицій щодо покращення економіки країни. Треба насамперед точно визначити, скільки витрачає держава і ретельно котролювати видатки, а також - запроваджувати політику економічного зростання. А Бюджетні скорочення і заходи економії - державі не допоможуть, лише призведуть до зубожіння населення".
  Попередній матеріал
  Французька поліція немає жодних версій щодо убивства 4 людей в Альпах
  Наступний матеріал
  Новий світовий рекорд встановив український паралімпієць
  Теги: