Боснія і Герцеговина
Боснія і Герцеговина mapme.club

"Медичний конвой" з РФ намагався потрапити до однієї з балканських країн – його завернули

  Читайте по-русски
  Аби військовий підрозділ з Росії потрапив до країни, необхідно отримати спеціальний дозвіл

  Росія направила до Боснії і Герцоговини групу військових медиків, однак її там не прийняли. Міністерство безпеки країни відмовилося впустити спецавтомобілі. Про таке повідомляє видання Цензор.нет, посилаючись на прес-службу відомства.

  Як стало відомо, російський "медичний конвой" складався з 24 медиків і п'яти спеціалізованих автомобілів. У їхніх планах було проведення дезінфекції в місті Мостар.

  Тим часом Міністерство безпеки Боснії і Герцоговини поінформувало про наступне: в'їзд до країни росіян має бути схвалений колективним рішенням Президії, адже йдеться про військовий підрозділ. Зважаючи на це, прикордонна поліція не пропустила конвой з Росії на територію країни. Відповідне розпорядження видав особисто міністр безпеки країни Фахрудін Радончіч після консультацій у Міноборони.

  Раніше у РФ озвучували наміри доставити до Києво-Печерської лаври так звану "гуманітарну допомогу". Нібито хочуть передати 2 тонни ліків, дезінфікуючих засобів, масок, рукавичок та інших засобів для боротьби з COVID-2019.

  Як інформував 5.ua, раніше Росія виставила Італії "рахунок" за гуманітарну допомогу для боротьби з коронавірусом. Йдеться про заклики зняти антиросійські санкції та "натиснути на Брюссель" у цьому питанні.

  Попередній матеріал
  Лукашенко не скасовуватиме парад на 9 травня – депутати з РФ уже "на валізах"
  Наступний матеріал
  У Збройних силах України підтверджені вже 49 випадків інфікування коронавірусом
  Теги:
  Loading...