Біг мак
Біг мак www.onliner.by

McDonald's програв суд і втратив ексклюзивні права на товарний знак Big Mac в Європі

Американська компанія отримала право на ексклюзивне використання бренду Big Mac в ЄС ще далекого 1996 року. Нині його відкликано

Всесвітньо відома мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's програла суд ірландській мережі ресторанів Supermac's. Позов стосувався права на ексклюзивне використання товарного знаку Big Mac на території Євросоюзу. Про таке повідомляє "Новое время", посилаючись на Reuters.

Як стало відомо, відповідне рішення ухвалило бюро Європейського союзу з питань інтелектуальної власності (EUIPO), до якого звернулася ірландська мережа Supermac's. 

Ця фірма має більш як 100 торгових точок в Ірландії та Північній Ірландії, однак до цього часу не мала змоги відкривати ресторани в інших країнах Євросоюзу через конкуренцію з боку McDonald's, яка стверджувала, що покупці плутатимуть назви Big Mac і Supermac's.

Зауважимо, що McDonald's отримав право на ексклюзивне використання бренду Big Mac в Євросоюзі ще далекого 1996 року. Завдяки цьому компанія могла не лише випускати продукцію під цим брендом, але й відкривати ресторани під такою назвою. 

Водночас у своєму рішенні EUIPO зазначило: американська компанія фактично жодного разу не скористалася цим правом, тому в McDonald's було відкликано патент на Big Mac.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Півтонни смакоти: в Запоріжжі до дня міста зготували рекордну картопляну запіканку з м'ясом – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Стіни на 5 сантиметрів хитнулися": в Росії на хімзаводі стався потужний вибух – фото
Наступний матеріал
Назвали найбільш "інстаграмні" країни: результати рейтингу
Loading...