joinfo.ua

У 2016 році продовжився масовий відтік капіталів з Росії

  Найпопулярнішою країною для зберігання грошей російських громадян у 2016 році стала Швейцарія

  У 2016 році продовжився активний відтік капіталу за межі РФ. Сума грошових переказів фізичних осіб у далеке зарубіжжя склала $6,2 млрд у третьому кварталі та $18,5 млрд з початку року, передає DW із посиланням на Центральний банк Росії.

  Зазначається, що за весь 2015 рік було переведено $18,57 млрд. У 2014 році Центробанк РФ зафіксував рекордний обсяг виведення коштів з Росії – за рік до країн далекого зарубіжжя було переведено $49,825 млрд.

  Швейцарію було названо найпопулярнішою країною для зберігання грошей російських громадян – у третьому кварталі сюди було переведено $837 млн, а за останні 9 місяців – $3,762 млрд (це у 1,4 рази більше, ніж за аналогічний період 2015 року).

  На другому місці – Латвія: в третьому кварталі до цієї країни з Росії було виведено $519 млн, а з початку року – $1,5 млрд. Обсяги переведених коштів до цієї країни залишилися на тому ж рівні, що й минулого року.

  Окремо відзначається, що майже на третину – а саме до $1,3 млрд за 9 місяців – зріс обсяг грошових переказів у Китай ($627 млн у третьому кварталі). Втім, на відміну від раніше названих країн, близько 1/3 таких операцій здійснюють не громадяни РФ.

  Нагадаємо, раніше Bloomberg повідомив, що іноземний капітал іде з "нудного" російського ринку.

  Попередній матеріал
  На Одещині браконьєри вбили червонокнижну осетрову рибину вагою 120 кг
  Наступний матеріал
  Звільнений з полону "кіборг" Колодій повернувся додому у Львів

  Bloomberg: Іноземний капітал іде з "нудного" російського ринку

  НБУ оновив санкції проти Росії