Bloomberg: Іноземний капітал іде з "нудного" російського ринку

  Іноземні інвестори відмовляються від "нудних" акцій російських компаній

  З початку 2016 року іноземці вивели $435 млн з орієнтованих на Росію біржових фондів (ETF). Великий відтік серед ринків, що розвиваються, зафіксували лише ETF, що інвестують у Китай і Тайвань, повідомляє агентство "Прайм".

  У 2015 році, до порівняння, приплив коштів у фонди, які спеціалізуються на Росії, становив приблизно 442 мільйони доларів, незважаючи на падіння ринку акцій країни.

  "Російські акції виявилися серед лідерів за темпами зростання в цьому році, проте не схоже, щоб зараз іноземні інвестори виявляли до них великий інтерес", – йдеться у повідомленні агентства.

  Орієнтовані на Росію фонди позбавляються інвестицій через побоювання того, що відскок акцій може зупинитися слідом за нафтовим ралі.

  "У якийсь момент ETF були хорошим інструментом для тактичних інвестицій у РФ, але кон'юнктура змінилася, і інвестори почали йти. Російські акції ростуть, коли росте нафта, і падають, коли нафта падає, але зараз це досить нудний ринок з не надто великим потенціалом", – пояснює портфельний менеджер R-Squared Capital Management LP Рудольф-Ріад Юніс.

  "Експерти пророкують економіці РФ L-подібне відновлення, за якого після різкого падіння спостерігається тривалий період повільного зростання. Для інвесторів це означає, що привабливі можливості час шукати на інших ринках", - каже Юніс.

  Попередній матеріал
  У Києві авто протаранило зупинку – є жертви
  Наступний матеріал
  У ПАРЄ звучать заклики повернути делегацію Росії вже цього року – Геращенко

  Меркель нагадала Путіну, що економічна співпраця вигідна Москві

  Екс-посол США в РФ: Росія намагається обвалити економіку України

  Керрі радить Росії зосередитись на економіці, а не на ракетах та літаках

  NYT: Путін силою "вибиває" своїй країні статус "супердержави", але краще б зайнявся економікою