Масштабними демонстраціями зустрічає Близький Схід початок Генасамблеї ООН

  Масштабними демонстраціями зустрічає Близький Схід початок Генеральної асамблеї Організації Об`єднаних Націй.

  Палестинці мітингують ЗА визнання їхньої автономії  - державою-повноправним членом ООН. Із таким закликом на вулиці вийшли тисячі палестинців у багатьох містах у Секторі Газа та на Західному березі річці Йордан. Відповідне рішення мають розглянути на Генеральній асамблеї ООН.

  Ізраїльські ж поселенці, які живуть на спірних територіях, виступають проти цього. Спробу утворити незалежну Палестину в кордонах 1967-го року вони називають нечесною. Сполучені Штати вже заявили, що підтримають Ізраїль і ветуватимуть рішення про включення Палестини до ООН, якщо його ухвалять на Генасамблеї.

  Моше Голдсміт, ізраїльський поселенець: "Ми чітко і зрозуміло кажемо всьому світу, що це - наша країна. Поселенці є мирними людьми, але не збираються виконувати чиїсь безпідставні вимоги. Це - наша батьківщина й ми боротимемося за неї".

  Джамаль Захалка, депутат ізраїльського парламенту від арабської партії "Балад": "Ми виступаємо проти рішення Сполучених Штатів ветувати визнАння Палестини незалежною державою в ООН. Такі кроки ставлять під удар правосуддя в регіоні. США у цьому питанні упереджені на користь Ізраїлю".   

  Попередній матеріал
  Обмежувати масові заходи в Києві не будуть
  Наступний матеріал
  Три місяці без води живуть люди у багатоквартирних будинках Любара
  Теги: