лісові пожежі у Туреччині
лісові пожежі у Туреччині 5 канал

Масштабні пожежі в Туреччині: українських туристів евакуювали морем

  Читайте по-русски
  Евакуйованих українців переселили до іншого готелю, віддаленого від зони пожежі

  Через пожежі в Туреччині українських туристів із провінції Мугла евакуювали з готелю морем, повідомив консул України в Анталії Емір Рустамов, передає "Укрінформ".

  "Консульство України в Анталії постійно відстежує ситуацію з лісовими пожежами та оперативно реагує на запити громадян України, які опинилися у складній ситуації. Турецька сторона швидко відгукується на наші запити та допомагає. У випадках, коли евакуація наземним транспортом неможлива, її здійснюють морем. Тим не менше, закликаю всіх українців, які збираються на відпочинок до Туреччини, зважувати всі ризики та утриматися від поїздок у ті райони, де вирують лісові пожежі", – зазначив він.

  За його словами, консульство в Анталії ввечері 2 серпня отримало звернення на гарячу лінію від громадян України, які перебували на відпочинку в готелі Voxx Marmaris Beach Resort, про наближення лісової пожежі до готелю. Консул України негайно звернувся до губернатора провінції Мугла, мера міста Мармаріс, командувача Берегової охорони регіону та генерального директора туристичного оператора TUİ Türkiye.

  Евакуація громадян України та інших держав, які мешкали в готелі, була здійснена протягом пів години морським транспортом. Евакуйованих українців переселили до іншого готелю, віддаленого від зони пожежі.

  Нагадаємо, раніше турецька влада почала евакуацію туристів з пляжів на південному заході країни, де вирують масштабні лісові пожежі, які загрожують готелям та будинкам місцевих жителів.

  Попередній матеріал
  На Харківщині СБУ прийшла з обшуками до представників "Нацкорпусу"
  Наступний матеріал
  Під Мінськом будують табір для політичних в'язнів – ЗМІ
  Loading...

  Масштабні пожежі у Греції, Туреччині та Хорватії: що відомо – сюжет

  Лісові пожежі охопили Хорватію, а Туреччина досі бореться з полум'ям

  Пожежі в Туреччині: кількість загиблих збільшилася

  Пожежі в Туреччині: попри надзвичайну ситуацію, українці летять на курортне узбережжя

  Курдська терористична організація взяла на себе відповідальність за підпали лісів у Туреччині

  У Туреччині почали евакуацію туристів із готелів через масштабні пожежі