Масову акцію протесту провели профспілки Чехії

  Масову акцію протесту провели профспілки Чехії. Вони обурені новими реформами, які планує запровадити влада у галузі охорони здоров’я. Зокрема - збільшити вартість госпіталізації і ціну медикаментів.

  Спочатку близько тисячі людей пікетували Міністерство охорони здоров’я, потім - пішли маршем до будівлі парламенту. Депутати саме обговорювали нову реформу. До мітингувальників вийшов міністр охорони здоров’я. Люди почали вигукувати образи на його адресу і вимагати відставки. Найбільше обурює чехів, що нововведення запроваджують без консультацій із населенням. Міністр фінансів запевнив - думку народу обов’язково врахують.

  Мирослав Калоусек, міністр фінансів Чехії: "Люди повинні висловлювати власні думки. Іноді - це просто необхідно. Хоча я переконаний, що почую кілька негативних аргументів. Але це все одно дискусся - обмін протилежними думками".

  Мирослав Заваділ, лідер профспілки: "Я думаю, люди повинні розплющити очі і сказати чітке ні подібним реформам. Робити бізнес на здоров’ї - це огидно. Це ненормально, щоб люди платили за лікування більше, аніж можуть собі дозволити".

  Попередній матеріал
  36 одеситів заарештованого в Ізраїлі лайнеру відмовляються сходити на берег
  Наступний матеріал
  У музеї Гончара український художник Теліженко презентував експозицію витинанок
  Теги: