Масові антиросійські протести у Індії

  Масові антиросійські протести у Індії. Тисячі людей обурені судовою справою проти священної книги Індуїзму - Бгаґавад-Ґіти. Справу порушили у Томську. До районного суду звернулася прокуратура міста з вимогою визнати книгу екстремістською і заборонити. Вирок мають ухвалити у середу.
  МЗС Росії переконує, що процес спричинив не текст Бгаґават-Ґіти, а коментарі до нього у російському перекладі 1984-го року. На думку позивачів вони ведуть до релігійної ненависті та приниження людської гідності. Індійські парламентарі уже звернулися до російської влади з вимогою втрутитися і не допустити заборони священої книги. У вівторок російський посол у Індії виправдовувався перед індійським міністром закордонних справ.

  Олександр Кадакін, посол Росії у Індії: "Ми стурбовані цим епізодом, я кажу епізодом бо все це організували не зовсім нормальні люди, які все спотворили і розпочали цю судову справу. Моє ставлдення до цього - незмінне: жодна священна книга - Коран, чи Бгаґавад-Ґіта, Біблія, Авеста чи Тора - не можуть ставати об’єктами судового позову".
  Попередній матеріал
  Масовим весіллям відзначили закінчення року мешканці Перу
  Наступний матеріал
  Проти ґендерної дискримінації виступають ізраїльтяни
  Теги: