Масовим весіллям відзначили закінчення року мешканці Перу

  Масовим весіллям відзначили закінчення року мешканці Перу. Просто нацентральній площі Ліми - одночасно побралися понад 90 пар закоханих.
  Церемонію провела - особисто мер столиці. Після її урочистої промови - молодята обмінялися обручками та обітницями. І підняли перший тост за майбутнє довге і щасливе життя разом. Найстаршій учасниці масового весілля 64, її обранець на 10 років старший. Наймолодшій нареченій - щойно виповнилося  18, і вона лише два тижні тому - народила дитину від свого нареченого. Масові весілля - стають у Перу дедалі популярнішими. Адже нерідко такі події - спонсорує уряд. Минулого Дня Світого Валентина, наприклад, у Лімі побралися одночасно кількасот пар.

  Кармен Меркадо, щойно одружена: "Ми з чоловіком прожили разом 34 роки, але побратися вирішили - аж тепер. Це було наше спільне бажання, тож  зараз почуваємося дуже щасливими".

  Ева Реворедо, організатор церемонії: "Ми щойно одружили 92 закоханих пари. Це - одна з урочистостей, якими у Лімі відзначають кінець року. Побратися забажали - люди різних вікових категорій - від сімдесяти"п`яти до 18ти років".
  Попередній матеріал
  Принца Філіпа герцога Единбурзького виписали з лікарні
  Наступний матеріал
  Масові антиросійські протести у Індії
  Теги: