Проти ґендерної дискримінації виступають ізраїльтяни

  Проти ґендерної дискримінації - виступають ізраїльтяни. На вулиці Бейт-Шемеша - вийшли тисячі людей. Вони вимагали рівності для чоловіків та жінок і скасування сегрегації за статевою ознакою у містах, де мешкають юдеї-ортодокси.
  Поштовхом до загострення боротьби за ґендерну рівність - стала історія восьмирічної дівчинки, показана днями по державному ТБ. Ортодокси Бейт-Шемеша знущалися над дитиною та погрожували їй - лише за те, що вона була, на їхній погляд, недостатньо пристойно одягнена. Ультраортодоксальні євреї - виступають за розділення населення за статевою ознакою. Жінкам у їхніх громадах дозволено ходити лише спеціально відведеними тротуарами, у транспорті - займати задні місця. Носити відкритий одяг - заборонено. Уряд Ізраїлю - позиції ортодоксів не схвалює. Більш того, президент країни  Шимон Перес закликав людей приєднатися до мітингу за рівні права жінок.

  Кіннерет Хаверн, протестувальниця: "Те, що відбувалося у Бейт-Шемеші - справжнє божевілля, і ми будемо боротися проти цього. І ця боротьба - дуже серйозна справа".

  Ціпі Лівні, лідер опозиції: "Ми виступаємо  не лише проти дискримінації жінок у Бейт-Шемеші, а й проти будь-яких проявів екстремістських поглядів. Ортодокси намагаються нав`язати усім мешканцям країни  власний погляд на світ, а це неприпустимо".
  Попередній матеріал
  Масові антиросійські протести у Індії
  Наступний матеріал
  У Киргизстані здійснив аварійну посадку ТУ-134
  Теги: