vidomosti-ua.com

За рік майже 90 тис. дітей без супроводу дорослих попросили притулку в ЄС

  Упродовж 2015 року притулку в країнах ЄС попросили 88,3 тис. неповнолітніх, які прибули в Європу без супроводу дорослих

  Під час кризи біженців протягом 2015 року у ЄС зареєстрували 88,3 тис. дітей та неповнолітніх без супроводу батьків чи інших дорослих родичів. Такі дані оприлюднили у Європейському статистичному відомстві, повідомляє видання Deutsche Welle.

  За даними Євростату, 91% неповнолітніх біженців - хлопчики. 57% неповнолітніх - це підлітки у віці 16-17 років. Водночас 51% дітей та підлітків - біженці з Афганістану. На другому місті за чисельністю вихідці з Сирії (16%).

  У Євростаті зазначили, що більшість зареєстрованих дітей та підлітків без супроводу дорослих подали заявки на отримання притулку у Швеції. Таких нарахували 35,3 тисячі або 40%. У Німеччині про притулок попросили 16% (або 14,4 тисячі) дітей та підлітків, в Угорщині – 10%, у Австрії – 9%.

  Євростат зазначив, що впродовж періоду з 2008 по 2013 рік щорічна загальна кількість дітей та підлітків, які прибули без батьків чи дорослих родичів до Європи як біженці, коливалась в середньому від 11 до 13 тисяч.

  Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи дорікнула урядам європейських країн, що вони забули про "найуразливішу категорію" серед біженців – дітей, які після прибуття до Європи почали зникати тисячами.

  Попередній матеріал
  До Молдови увійшла велика колона бронетехніки НАТО
  Наступний матеріал
  Лось спричинив потрійне ДТП на Житомирщині
  Loading...

  Єврокомісія збирається реформувати правила розподілу біженців серед країн ЄС

  Турецькі прикордонники застрелили щонайменше 16 сирійських біженців - ЗМІ

  Генсек ООН закликав країни відкрити кордони для біженців

  Ситуація в Ідомені критична: у таборі для біженців вже близько 12 тисяч осіб