5.ua

ПАРЄ: В ЄС зникають тисячі дітей біженців

  Парламентська асамблея Ради Європи дорікнула урядам європейських країн, що вони забули про "найуразливішу категорію" серед біженців – дітей, які після прибуття до Європи почали зникати тисячами

  Таке зазначається у звіті генерального доповідача ПАРЄ Севіндж Фаталієвої, підготовленого на основі даних Європолу, повідомляє "Укрінформ".

  "Ми знаємо, що злочинні мережі охоче заробляють на міграційній кризі. Діти біженців, які прибувають на невідому для них територію без супроводу дорослих, стають легкою здобиччю для торговців людьми", - наголосила Фаталієва.

  На її переконання, потрібно, щоб держави-члени Ради Європи продемонстрували справжню жорсткість та волю, аби відстежити переміщення цих дітей, гарантували їм належну підтримку після того, як вони потрапили до Європи та знайшли способи запобігання цій новій, тривожній формі організованої злочинності.

  За оцінками Європолу, з 270 тис. дітей, що прибули в Європу в 2015 році, близько 10 тис. зникли з офіційних таборів біженців. "Деякі, з них, імовірно, приєдналися до своїх сімей, що вже перебувають у Європі, але існують усі підстави побоюватися, що багато з них стали жертвами торгівлі людьми з метою сексуальної та комерційної експлуатації", - йдеться у доповіді ПАРЄ.

  Як повідомляв 5.ua, наприкінці січня в Егейському морі затонув човен із мігрантами, більшість загиблих - діти.

  Попередній матеріал
  Рада підтримала договір про надання Україні кредиту від Польщі
  Наступний матеріал
  Парламент ратифікував угоду з Німеччиною на підтримку природно-заповідних територій в Україні
  Теги:
  Loading...

  Нідерланди підготували план врегулювання кризи біженців

  Біля Туреччини потонули дев'ять мігрантів, серед них двоє дітей

  Мігранти, що живуть у Німеччині, мають повернутися до Сирії та Іраку, коли там запанує мир - Меркель