Шарій
Шарій 5 канал

Литва оголосила Шарія персоною нон-ґрата – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Підозрюваному в державній зраді в Україні проросійському пропагандисту і політику анулювали всі документи

  Литва анулювала документи підозрюваному в Україні пропагандисту Анатолію Шарію і оголосила його персоною нон-ґрата. Про це повідомила "Європейська правда" з посиланням на поінформоване джерело у правоохоронних органах.

  За інформацією джерела видання, це відбулося 10 травня 2021 року. Після цього адвокати Шарія надіслали запит на вивчення матеріалів, на основі яких було ухвалене таке рішення і отримали їх.

  Також співрозмовник видання підтвердив, що Шарія позбавили статусу біженця, який він отримав ще у 2012 році.

  "Він отримав статус біженця в Литві. Це було за часів Януковича, коли видавалося, що він втікає від режиму Януковича", – зазначив співрозмовник видання.

  Раніше повідомлялося, що Литва розглядала можливість позбавлення Шарія статусу біженця ще у 2015 році, після публікацій про його прокремлівську діяльність.

  Аби отримати статус біженця в 2012 році, Шарій переконував владу Литви, що став жертвою переслідувань з боку режиму Януковича через розслідування щодо участі держустанов у наркобізнесі, після яких проти нього були сфальсифіковані справи.

  Нагадаємо, 16 лютого Служба безпеки України оголосила про підозру в державній зраді громадянину України і проросійському пропагандисту Анатолію Шарію. На переконання слідчих, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері і діяв на замовлення Росії.

  Попередній матеріал
  Бойовики на Донбасі обстріляли українські позиції з гранатометів та іншої зброї
  Наступний матеріал
  Заступницю голови ОП обрали членом наглядової ради "Нафтогазу"
  Loading...