Лівійські повстанці обіцяють взяти Сирт протягом доби

  Війська національної перехідної ради - захопили центральний шпиталь у місті Сирт. Під час штурму - взяли в полон 15-тьох бойовиків Каддафі. Штурм міста - триває другу добу.

  По Сирту ведуть шквальний вогонь з артилерійських установок та танків. Над містом здіймаються клуби диму, у багатьох будинках - пожежі. Командувачі Національної Перехідної ради запевняють: їхні формування - вже у кілометрі від міського центру і контролюють більшість житлових кварталів.

  Нагадаємо, бої за батьківщину Каддафі - тривають у Лівії вже понад місяць. Нова влада країни неодноразово заявляла про успішні штурми Сирта. Втім захопити його - досі не вдалося. Повстанці обіцяють встановити контроль над містом- до кінця дня.  

  Абдель Салам, командир повстанців: "Вояки Каддафі чинять нам запеклий опір. Ми оточили їх з усіх боків. Вони все ще утримують будівлю Університету, конференц-центр, місцеву лікарню і кілька інших будівель. Але їх залишилося небагато. Ми сподіваємося, що битва завершиться і ми захопимо Сирт у найближчі 24 години".  

  Попередній матеріал
  У Донецьку довгожителька мешкає у квартирі без опалення [відео]
  Наступний матеріал
  Подружжя з Вінничини відсвяткувало залізне весілля [відео]
  Теги: