Подружжя з Вінничини відсвяткувало залізне весілля [відео]

  Кохання завдовжки 65 років. Подружжя Дворецьких із Вінничини нещодавно відствяткувало залізне весілля. Анатолій та Анастасія кажуть, лише завдяки шаленому коханню їхній родині вдалось пережити нелегкі післявоєнні роки.

  Подружжя Дворецьких днями відсвяткувало залізне весілля-65 річницю подружнього життя. Зізнаються - попри роки, досі почуваються молодятами та не уявляють життя одне без одного. Їхня історія кохання розпочалася у 5 класі.  

  Анастасія Дворецька: "Ніякої сумки не носив, нічого не було, просто понравився, бо дуже він був гарним молодим, та й полюбила його наверно".

  Залицявся Анатолій Михайлович до своєї майбутньої дружини впродовж 4 років. Згадує: намагався дівчину вразити мужністю та характером.

  Анатолій Дворецький: "Не дуже тоді цукерки й носили. Це тепер може носять?А тоді не дуже носили, тоді не було таких цукерків, як зараз".

  За рік після весілля - у пари народився первісток. Майже одразу - Анатолія Михайловича забрали на фронт. Чоловік розповідає, ледь не щодня писав листи додому. За 65 років спільного життя - подружжя виростило трьох синів, п`ятьох онуків та шістьох правнуків. На запитання, у чому ж секрет сімейного щастя, відповідають: головне - щиро кохати одне одного. 

  Анастасія Дворецька: "Секретів таких.. всьо разом... ми кругом разом. Я не знаю як це має бути колись ця розлука".

  Подружжя Дворецьких впевнене - відгуляють ще й червоне весілля - 100 років подружнього життя.

  Олена Бучацька, Ростислав Макогон, Вінничина, 5 канал

  Попередній матеріал
  Лівійські повстанці обіцяють взяти Сирт протягом доби
  Наступний матеріал
  У Мілані - тимчасова заборона на використання автомобілів
  Теги: