У Донецьку довгожителька мешкає у квартирі без опалення [відео]

  Сто річна бабця на Донеччині мешкає в квартирі без опалення. На ремонт потрібні гроші, яких у пенсіонерки немає. То ж гріється вона - вугільною грубкою. Місцеві чиновники про її труднощі знають, але допомогати - не поспішають.

  Агафія Іванівна пройшла дві війни та виховала сімох дітей. Цієї весни жінка відзначила 100-літній ювілей. Каже, секрет довголіття – у роботі - змалку працювала, не покладаючи рук.

  Агафія Шеретько, довгожителька: "Усього діти, пережила усього, трудності всякі, дві голодовки пережила. Слава богу зараз є усе, аби гроші були".

  100-річна довгожителька мешкає у двокімнатній квартирі разом із дочкою, теж пенсіонеркою. Останні кілька років - без опалення. Від централізованого відмовилися чотири роки тому, коли через аварію не отримували тепло в квартиру, проте мусили платити за послугу. Тоді вирішили, що вугільна піч порятує. Але отримали нову халепу.

  Раїса Дедік, дочка: "Обогревает только ту комнату, где мама. И все. А там у меня холодно. Там уже я как-нибудь. Очень холодно. Зимой холодно у нас".

  Для опалення кімнати, де мешкає столітня жінка, на день потрібно троє відер вугілля. Його на четвертий поверх з напівзатопленого каналізацією підвалу піднімає 67-річна донька.

  На відновлення системи опалення у квартирі - треба близько 3 тисяч гривень. Таких грошей, бідкаються жінки, вони не мають. Міські чиновники, як з`ясувалося, про проблему знають. І нещодавно навіть зголосилися допомогти. Пообіцяли найближчої зими - забезпечити сім`ю вугіллям. 

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Ханженкове-Північне, Донеччина, 5 канал

  Попередній матеріал
  У США пілот здійснив унікальну аварійну посадку літака на океан
  Наступний матеріал
  Лівійські повстанці обіцяють взяти Сирт протягом доби
  Теги: