Литва не згодна із головою дипломатії ЄС: Росія не подає жодних позитивних знаків щодо України

  Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс заявив, що Росія не подає жодних позитивних знаків з приводу конфлікту в Україні, тому причин для пом'якшення санкцій Євросоюзом немає.

  Таким чином міністр заперечив слова голови дипломатії ЄС Федеріки Могеріні, яка напередодні сказала про позитивні сигнали з боку Кремля, передає "Інтерфакс-Україна".

  Лінкявічюс підкреслив, що Росія продовжує надавати підтримку збройним формуванням на сході України і відправляти туди гуманітарні конвої, які не дозволено перевіряти ні представникам України, ні Червоного Хреста.

  За словами голови литовського МЗС, ЄС послідовно стоїть на позиції, що "в разі поліпшення ситуації можна буде переглянути санкції, і в цьому немає нічого нового".

  "Але з тими, хто каже, що вже зараз помітні (позитивні) ознаки, хотілося б посперечатися, тому що ми спостерігаємо абсолютно протилежну ситуацію. Тому ми змушені продовжувати ту ж саму політику, яка проводиться на сьогодні, і причин для скасування санкцій або для їх пом'якшення в даний час немає", – сказав міністр.

  Попередній матеріал
  Долар виріс на міжбанку на 40 копійок
  Наступний матеріал
  Експерти підвищили оцінку ймовірності дефолту у Росії

  Могеріні побачила "конструктивний підхід" у діях Росії

  Росія мусить сприяти деескалації конфлікту на сході України - Могеріні

  Литва зупиняє трансляцію двох російських каналів через однобічне висвітлення подій в Україні

  Литва вирішила закрити одне зі своїх консульств у Росії