Могеріні побачила "конструктивний підхід" у діях Росії

  Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні говорить про незначні позитивні сигнали з боку Росії і вважає, що поведінка Кремля дещо змінюється.

  Про це вона сказала на прес-конференції в Ризі (Латвія з 1 січня головує в ЄС - Ред.).

  "Я можу сказати на цей момент, що є деякі незначні позитивні ознаки з російської сторони... І згідно з українською стороною, є незначні, але важливі започаткування. Виглядає так, що росіяни поводяться по-іншому стосовно різних питань – чи це переговори з ядерних питань, чи це Сирія чи Близький Схід. Є конструктивний підхід. І ситуація на місці зараз трішки краще, ніж це було кілька місяців тому. Я сподіваюся, що це – частина нового часу, нової ери також і в Росії", - впевнена Могеріні.

  Відповідаючи на запитання стосовно того, чи може вона підтвердити зустріч в "нормандському форматі" в Астані за участю канцлера Німеччини Ангели Меркель, президентів Франції, України та РФ Франсуа Олланда, Петра Порошенка та Володимира Путіна, верховний представник зауважила, що переговори з цього питання ще продовжуються.

  При цьому вона вказала на висловлювання Меркель та Олланда стосовно того, що вони поїдуть в Астану, якщо для цього будуть відповідні умови.

   

  Попередній матеріал
  Російські терористи відновили обстріли українських позицій з "Градів"
  Наступний матеріал
  Футболісти клубу "Шахтар" полетіли до Бразилії

  США запровадили санкції проти ще чотирьох чиновників РФ

  Попри санкції і знецінення рубля росіяни не перестають любити Путіна - опитування

  Росія мусить сприяти деескалації конфлікту на сході України - Могеріні

  Могеріні не вірить заявам Кремля, але не втрачає оптимізму