Литва зупиняє трансляцію двох російських каналів через однобічне висвітлення подій в Україні

  Комісія з телебачення і радіомовлення Литви 7 січня ухвалила рішення розпочати процедуру зупинки ретрансляції в країні російських телеканалів "РТР Планета" і "НТВ Мир".

  Однак, як повідомив голова комісії Едмундас Вайтекунас, ретрансляція каналів буде відновлена, якщо комісія зуміє дійти згоди з телеканалами, пише "ВВС Україна".

  На думку литовської комісії, телеканали допустили безліч "порушень журналістської етики" у висвітленні подій в Україні.

  Литовська сторона вважає, що такі порушення були в програмі "Вести в суботу" на "РТР Планета" 15 листопада і програмі "Сьогодні" на "НТВ-Мир" від 23 листопада.

  Також комісія з телебачення і радіомовлення Литви прийняла рішення про необхідність призупинення ретрансляції створених в Росії передач телеканалу "Рен ТВ Балтія", який, на думку експертів комісії, "тенденційно і односторонньо" представив конфлікт в Україні у програмі "Територія оман" 19 листопада 2014.

  Вайтекунас наголосив, що мета процедури - не зупинити трансляцію згаданих каналів, а припинити порушення. За його словами, переговори з РТР призначені на 20 січня, дата зустрічі з представниками НТВ поки узгоджується.

  Попередній матеріал
  Яценюк зустрівся з Федеральним Президентом ФРН
  Наступний матеріал
  Українці несуть до посольства Франції квіти і свічки

  Литва передала Україні елементи озброєння

  Литва вирішила закрити одне зі своїх консульств у Росії

  Литва переходить на споживання скрапленого газу з ЄС замість російського

  Литва планує постачати газ до України починаючи з 2019 року