Лідери ЄС відреагували на призначення нового прем'єра Британії Терези Мей

Сама прем'єрка наголошує, що виконає волю британців щодо Breхit

Президент Франції Франсуа Олланд у ході телефонної розмови з новим прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей закликав її прискорити переговори щодо виходу країни з Євросоюзу. Про це повідомляє Reuters з посиланням на адміністрацію Олланда.

"Вони домовилися активно розвивати двосторонні відносини, які тепло об'єднують Францію і Велику Британію в усіх сферах", – повідомили у приймальні президента.

Олланд підкреслив, що переговори щодо виходу Великої Британії з ЄС повинні бути запущені якомога швидше, повідомила адміністрація президента. 

Крім того, до прискореного початку процедури Brexit закликав Мей і прем'єр міністр Бельгії Шарль Мішель. За його словами, в ЄС не можуть дозволити "періоду невизначеності затягнутися".

Призначення Терези Мей на посаду прем'єра прокоментував і голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер. У своєму листі він привітав Мей, проте підкреслив, що Британія та ЄС незабаром мають вирішити складне питання, що виникло внаслідок проведення референдуму по Breхit.

Схвально відреагував на призначення Терези Мей і голова Європейської ради Дональд Туск. Він привітав Терезу Мей з початком роботи в якості прем'єр-міністра Британії та висловив надію на плідну співпрацю.

Новопризначена прем'єр у режимі телефонної розмови заявила, що виконає волю британців, однак додала, що Лондону потрібен певний час для початку переговорів.

Нагадаємо, у середу, 13 липня, Королева Єлизавета II призначила Терезу Мей прем'єр-міністром Великої Британії.

Попередній матеріал
На протидію агресорові: Україна вийшла на новий рівень відносин зі США у галузі безпеки
Наступний матеріал
Вагання бойовиків: контрабанда з РФ чи організація дитячих "військово-патріотичних таборів"

Королева Єлизавета призначила Терезу Мей прем'єр-міністром Британії

Тереза Мей ще на крок наблизилася до крісла прем’єра Британії

Кемерон скликав останнє засідання уряду

Кемерон: У Британії попереду скрутні часи