Facebook / Посольство України в США

На протидію агресорові: Україна вийшла на новий рівень відносин зі США у галузі безпеки

  Йдеться про перехід від стадії "реагування на кризу" до тривалого партнерства зі Сполученими Штатами

  Україна та США поглиблюють співробітництво в галузі оборони. Відповідну заяву оприлюднив Білий дім, повідомляє прес-служба Посольства України у США.

  "У документі зафіксовано, що відтепер співробітництво між Україною та США у галузі оборони переходить від етапу "реагування на кризу" до стадії тривалого партнерства з метою розвитку можливостей Збройних Сил України, поглиблення їх взаємосумісництва з НАТО", – йдеться в повідомленні, оприлюдненому Білим домом.

  Зазначається, що партнерство спрямоване на збереження територіальної цілісності України, проведення реформ в оборонному секторі та покращення процесу управління ресурсами.

  2016 року Сполучені Штати надали Україні $335 млн безпекової допомоги. Зокрема, США опікується трьома ключовими питаннями: проведення військових навчань, передача військової техніки та надання послуг військових радників.

  Повідомляється, що наразі 350 американських військових інструкторів навчають п'ять батальйонів ЗСУ та батальйон Сил спеціальних операцій.

  Крім того, цьогоріч розпочав роботу Багатонаціональний об’єднаний комітет з питань військового співробітництва та оборонного реформування, до складу якого увійшли представники США, Канади, Литви та Великої Британії, які здійснюють оцінку військових потреб України та визначають пріоритетні напрями співпраці у сфері підготовки військових кадрів, надання військового обладнання та дорадчих ініціатив.

  Нагадаємо, 13 липня в Міноборони назвали 5 стратегічних цілей допомоги НАТО.

  Попередній матеріал
  Ворог проводить численні артобстріли зі 152-мм зброї – сили АТО тримають ситуацію під контролем
  Наступний матеріал
  Лідери ЄС відреагували на призначення нового прем'єра Британії Терези Мей

  Уряд України за підтримки США за рік кардинально реформує митницю – Гройсман

  У Міноборони назвали 5 стратегічних цілей допомоги НАТО

  Посол України про те, як Канада допоможе Україні боротися з ворогом

  Чого чекати Україні після саміту: безпрецедентний обсяг допомоги НАТО