Фото lenta-ua.net

Лавров: США хвилюються, що Європа може раптом стати незалежною

  Голова МЗС Росії Сергій Лавров впевнений, що Захід навмисно поширює антиросійські настрої, але якщо це продовжиться – це може загрожувати європейській стабільності.

  За словами Лаврова, зараз Вашингтон стурбований, що Європа може стати більш незалежною від США, це проявляється у всіх кроках, які зараз докладають американці у зв'язку з українською кризою.

  "І занепокоєння з приводу того , що Європа раптом може стати самостійною, або більш самостійною, менш залежною від євроатлантичної зв'язки, вони, безумовно, у Вашингтоні були присутні. Ми це бачимо. Про це не говорять вголос, але це виявляється практично у всіх конкретних кроках, які зараз докладають США у зв'язку з українською кризою", - сказав Лавров в ефірі телеканалу "Росія-1".

  Російський міністр також підкреслив, що РФ не має наміру включати в свій склад південно-східні області України, оскільки це суперечить інтересам країни.

  Він також заявив, що Захід має припинити намагання "легітимізувати" нову українську владу, якщо він хоче деескалації кризи.

  Раніше сьогодні Лавров заявив, що Росія вимагає від України гарантій позаблокового статусу.

  Попередній матеріал
  Єврокомісія: поставки російського газу до ЄС поки що стабільні
  Наступний матеріал
  У ДАІ розповіли, як будуть боротись з хабарництвом
  Теги:
  Loading...