5.ua

У ДАІ розповіли, як будуть боротись з хабарництвом

  Державтоінспекція запровадила зміни для впорядкування дорожнього руху у великих містах. Відтепер, в усіх обласних центрах заборонено паркувати автомобілі під кутом до проїзної частини.

  Ставити автівки можна лише уздовж дороги, у визначених для цього місцях. Інакше на порушників чекає штраф – 340 гривень. Поза законом тепер і встановлення стовпчиків, ланцюгів та заторних пристроїв обабіч доріг і на тротуарах. Їх даішники обіцяють демонтувати. А вже влітку, на деяких автошляхах великих міст дозволять їздити швидше. Йдеться про підвищення ліміту до 80-ти кілометрів за годину.

  Втім, передусім керівник департаменту ДАІ обіцяє боротися з даішниками-корупціорнерами.

  Начальник департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко пригрозив: "В разі, якщо інспектор отримає хабар, його безпосередній керівник – командир взводу, чи керівник відділення – буде звільнений з займаної посади. Всі інші керівники понесуть відповідно з десяток покарань. Крім того, у разі хабара отримає покарання начальник управління Державтоінспекції. На перший раз буде догана. В третій раз – звільнений з займаної посади".

  Попередній матеріал
  Лавров: США хвилюються, що Європа може раптом стати незалежною
  Наступний матеріал
  ДУС продасть дачі Ющенка і Януковича
  Теги:
  Loading...