Лавров: Росія постачає зброю сирійській владі

  Росія постачає сирійській владі зброю. Про це на спільній прес-конференції з генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном у Сочі повідомив російський міністр закордонних справ.

  Заява Сергія Лаврова пролунала на тлі зростаючих побоювань Заходу щодо використання режимом сирійського президента Башара Асада хімічної зброї проти повстанців. Напередодні Барак Обама заявив, що Сполучені Штати мають відповідні докази і пообіцяв, що й надалі вимагатиме усунення Асада від влади. Нагадаємо, громадянська війна у Сирії триває уже третій рік. За даними ООН, у кровопролитті загинули вже 80 тисяч людей. Близько мільйона сирійців стали біженцями.

  Сергій Лавров, міністр іноземних справ Росії: "Я не понимаю, почему средства массовой информации пытаются делать из этого сенсацию. Мы не скрываем, что поставляем в Сирию оружие по подписанным контрактам, не нарушая никаких международных договоров, не нарушая своего законодательства, которое у нас в отношении экспортного контроля одно из самых строгих в мире. И поставляем мы прежде всего оборонительные вооружения системы противовоздушной обороны". 

  Попередній матеріал
  У Львові відкрили дитячий книжковий фестиваль [відео]
  Наступний матеріал
  Студенти оркестру Принстонського університету грають на ноутбуках і планшетах [відео]
  Теги: